yak shabe servatmand shavid-online-taliem.ir

چگونه یک شبه ثروتمند شوید؟!

همیشه کسانی موفق می شوند که به پیروزی فکر می کنند و  افکار منفی خود را دور می ریزند. گاهی همین افکار غلط و نادرست هستند که باعث می شوند جلوی پیشرفتمان گرفته شود و به چیزی که می خواهیم نرسیم. تفکر درست و داشتن هدف قوی سبب تغییر زندگی ما می شود. یکی از نکات این است که باید یاد بگیرید که مثل میلیاردرها فکر کنید،نظرتان را درباره پول عوض کنید و از همین الان برای رسیدن به هدف که همان ثروتمند شدن و استفاده از نعمت های خداوند است گام بردارید.

اولین قدم در مسیر پولدار شدن چیست ؟

پذیرفتن مسئولیت زندگی اولین قدم برای تغییر کردن است . باید یاد بگیرید که مسولیت های  خود را به دوش بگیرید برای برطرف کردن مشکلات خود به پا خیزید و برای هر مشکلی تلاش کنید و از شکایت و گلایه کردن دست بردارید.

اینکه تعداد افراد موفق و ثروتمند کم است به این دلیل نیست که تعدادی کمی هستند که می توانند به این ثروت ها برسند بلکه موضوع این است که افراد کمی حاضرند قوانین موفقیت را درک کنند و در راه رسیدن به اهداف خواسته های خود بدون توقف تلاش کنند . این نگرشی که خداوند فقط برای تعداد کمی ثروت می خواهد و بقیه را از این نعمت محروم کرده نگرشی پوچ و بیهوده است. برای هر چیزی در این جهان قانون وجود دارد پس هر کسی که طبق آن قوانین پیش بروید می تواند به آن نتیجه دلخواه برسد .

 

بیشتر بدانید…

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید