tejarat

تجارت الکترونیک

در این مقاله به اهمیت ترویج تجارت الکترونیک پرداخته ایم. و هدف این است که با توجه به سود و هزینه پرداخت  از فروش محصولات با امتیازدهی و رتبه بندی بتوان گفت که کدام کالا در فروش رتبه بالاتری دارد.

سازمان ها و بنگاه های زیادی هستند که در حال اجرای تجارت الکترونیک هستند و به این منظور برای اینکه سود خود را بالا ببرند , ارتقا و پیشرفت کنند وبتوانند در این بازار ماندگار باشند رقابت میکنند مسلما شرکت ها بدون رقابت در بازار با شکست مواجه میشوند و ضرر میکنند امروزه رقابت یکی از اصل های مهم در بازار است و بدون آن یک شرکت هیچ امیدی به ماندگاری نخواهد داشت. در این جا با کمک روش TOPSIS فازی به ترویج تجارت الکترونیک میپردازیم اینکه بر چه اساسی میتوان با استفاده از گزینه و معیارهای بهتر مشتری بیشتری جذب کنیم و سوددهی را افزایش دهیم و به ارتقا و ماندگاری سایت کمک کنیم.

امروزه فروش اینترنتی به کسب و کار خرده فروشی تبدیل شده است.  تقریبا تمام محصولاتی که در بازار فروخته میشوند رامیشود بصورت آنلاین پیدا کرد. فروشندگان اینترنتی مدام درحال فعالیت های تبلیغاتی هستند. پس دراین مقاله به دنبال ارایه یک استراتژی برای ترویج تجارت الکترونیک با قیمت گذاری مناسب با روش TOPSIS است.

 

بیشتر بدانید…

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید